Informace

Najpredávanejšie produkty

  • možnosti platby a doručenia

  • TOPlist

Doprava tovaru a spôsoby platby

Spôsoby dopravy:

Tovar zasielame poštou 1.triedou. Objednaný a zakúpený tovar Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty, ktorá doručí zásielku na Vami uvedenú adresu v objednávke alebo Vám doručovateľ v poštovej schránke zanechá oznámenie o uložení zásielky na pobočke, kde si ju môžete do 14 dní vyzdvihnúť. Bez ohľadu na to, ktorú platbu vyberiete, poskytneme vám odkaz na sledovanie zásielky online. Poplatky za dopravu zahŕňajú manipulačné a balné poplatky, ako aj poštovné. Manipulačné poplatky sú pevne stanovené, zatiaľ čo prepravné sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky.

  • Slovenská pošta - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty do 1-5 pracovných dní k rukám zákazníka. Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke, kartou alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi. Cena za dopravu je vo výške 3,00€.

PRI NÁKUPE NAD 33€ JE DOPRAVA ZDARMA !

  • Poštový kuriér - platba vopred

Znamená doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty - KURIÉROM do 1 pracovného dňa k rukám zákazníka. Úhrada tovaru je zrealizovaná vopred prevodom v banke, kartou alebo internet bankingom. Po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho je tento vyexpedovaný zákazníkovi. Cena za dopravu je vo výške 6,50€.

PRI NÁKUPE NAD 100€ JE DOPRAVA ZDARMA !

  • NOVINKA! Nová forma doručovania balíkov – BalíkoBOX - platba vopred

Prinášame Vám novú formu doručenia balíkov prostredníctvom BalíkoBoxu. BalíkoBoxy sú určené pre balíky s maximálnym rozmerom 60x50x45 cm s hmotnosťou do 30 kg. Sú ľahko dostupné, umiestnené vačšinou pri nákupných centrách. Zoznam BalikoBOxov je dostupný na www.posta.sk. Dodanie zásielky do BalíkoBoxu Vám bude avízované prostredníctvom SMS správy, ktorá obsahuje kód pre vyzdvihnutie zásielky dátum dokedy je zásielka uložená v BalíkoBoxe. Zásielku si môžete vyzdvihnúť nepretržite 24 hodín denne 7 dní v týždni. Odberná lehota na prevzatie zásielok z BalíkoBoxu sú 3 kalendárne dni. Cena za dopravu je vo výške 3,00€.

Ako si objednať zásielku do BalikoBOXu ? TU

PRI NÁKUPE NAD 33€ JE DOPRAVA ZDARMA !

  • Slovenská pošta - dobierka

Je stále považovaný za najčastejší spôsob platby za tovar a taktiež vnímaný zákazníkom ako bezpečný. Zákazník platí za tovar až pri prevzatí zásielky. Doručenie taktiež prostredníctvom Slovenskej pošty do 1-5 pracovných dní k rukám zákazníka po vyexpedovaní tovaru. Cena dobierky vrátane balného je 4,00€.

PRI NÁKUPE NAD 33€ JE DOPRAVA ZDARMA !

Spôsoby platby:

Pri objednávke nad 50 EUR je 5% zľava.

Zákazník má právo na vlastné rozhodnutie o spôsobe platby za objednaný tovar. Záväzný spôsob potvrdzuje priamo v objednávke e-shopu po vyplnení osobných údajov. Taktiež si určuje spôsob doručenia.Momentálne majú naši zákazníci tieto možnosti platieb:

  • Dobierka - platba na dobierku priamo pri preberaní tovaru. Najčastejší a najdôveryhodnejší spôsob platby za objednaný tovar, keďže zákazník zaplatí až priamo pri preberaní zásielky.
  • Bankový prevod, alebo platba Kartou - bezhotovostná platba vopred na účet predávajúceho. Po úhrade je tovar vyexpedovaný kupujúcemu.

/ pri platbe kartou cez PayPal použite druhý odkaz/

Číslo účtu IBAN pre zasielanie platby vopred (variabilný symbol je č. objednávky resp. faktúry): SK89 8360 5207 0042 0095 8959

**************************

Ak Vám neprišlo potvrdenie - email o objednávke v prijatej pošte do pár minút, skontrolujte si prosím priečinok SPAM alebo nevyžiadana pošta.


Follow us on Facebook