Informace

Najpredávanejšie produkty

  • možnosti platby a doručenia

  • TOPlist
Koloidné striebro 10ppm / 300ml Zväčšiť

Koloidne striebro 10ppm / 300ml

koloidne striebro 10ppm

Nový produkt

Bio-nanomedix

Koloidné striebro

je bezpečné, netoxické, pôsobí ako antibiotikum, pomáha pri rozvoji buniek, nedráždi sliznicu, nevytvára závislosť, neobsahuje voľné radikály, dezinfikuje, nedráždi oči, nereaguje s inými liekmi, posilňuje imunitu organizmu, bezfarebné, bez zápachu

Viac detailov

6 položky

7,50 €

Detaily

Koloidné striebro

KS sú maličké častice a ionty čistého striebra suspendované v čistej demineralizovanej vode. Majú rovnaký elektrický náboj, takže sa vzájomne odpudzujú a sú v sústavnom pohybe. Častice koloidného striebra je možné pozorovať iba elektrónovým mikroskopom. Čím menšie sú častice, tým je roztok účinnejší. Optimálna veľkosť strieborných častíc je od 1,5 do 5 nm ,naproti veľkosti vírusov od 15 nm do 150 nm a baktérií od 350 do 1000nm. Koloidné striebro môže preto prenikať do jadier patogénov a ničiť ich. Koloidné roztoky minerálov majú 98% vstrebatelnosť oproti 40-60% vstrebatelnosti u tabliet.

Striebro nie je len ušľachtilým kovom, ale rovnako stopovým prvkom ktorý je veľmi dôležitý pre správnu funkciu ľudského organizmu. V tele sa nachádza vždy v podobe koloidu, teda ako koloidné striebro.

Koloidné striebro je bezpečné, netoxické, pôsobí ako antibiotikum, pomáha pri rozvoji buniek, nedráždi sliznicu, nevytvára závislosť, neobsahuje voľné radikály, dezinfikuje, nedráždi oči, nereaguje s inými liekmi, posilňuje imunitu organizmu, bezfarebné, bez zápachu.

Antibakteriálne vlastnosti striebra zaznamenala už staroindická i arabská medicína. K využitiu striebra ako antimikrobiálneho prostriedku však vo väčšej miere došlo až v antickom Ríme. V priebehu druhej svetovej vojny sa na trhu objavily sulfonamidy a antibiotika (penicilin a streptomycin), teda látky s rovnakou indikáciou, avšak s nižšími nákladamy na výrobu. To spôsobilo útlm v používaní koloidu.

Koloidné striebro sa evidentne podiela na dozrievaní T-buniek, jednej z najdôležitějších zložiek imunitného systému. Mimo to koluje v krvnom obehu, čo je zvlášť významné pre jeho doplnenie, kde pri kontakte umrtvuje choroboplodné vírusy, baktérie, parazity, huby a plesne. Následne je po niekoľkých dňoch 4-5 vylučované z tela prirodzenou cestou von.Tým samozrejme uľahčuje prácu imunitnému systému. Ďalej koloidné striebro vykazuje i určitú antioxidačnú aktivitu. Koloidné striebro zabíja viac ako 670 choroboplodných mikroorganizmov. Ničí nielen škodlivé bakterie, ale i bakterie telu prospešné ako napríklad laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a podobné rovnako ako to robí väčšina antibiotik. Je preto nutné tieto baktérie obnoviť najlepšie konzumáciou vhodných jogurtov ,alebo ešte lepšie symbiotickými laktobacilmy vo forme tabliet. Prakticky nieje známy mikroorganizmus, ktorý by nebol koloidným striebrom zničený do 6 minut a pritom nemá žiadné vedľajšie účinky. Atómy strieborného koloidu veľmi jednoducho prejdú cez póry bunkových membrán a chemicky deaktivujú enzým mikróbu, bez ktorého nie je schopný uskutočňovať látkovú premenu a do niekoľkých sekúnd zahynie. Výzkumy ukázaly, že väčšina baktérií a vírusov nedokáže proti nemu vyvinúť sebaobranný mechanismus.

Pri chorobe či detoxikácií sa nesnažte vyliečiť naraz vysokými dávkami koloidu. Môžete tým extrémne zaťažovať orgány ako (pečeň, ľadviny, koža, pľúca a črevá) a navodiť si tak pocit ľahšej chrípky, bolesti hlavy, nevoľnosti, bolesti svalov a únavu organismu. Pri liečbe koloidným striebrom je tiež dôležité piť dostatok tekutín pre podporu vylučovania, redukovať tuky a cukry, nenásilné precvičovanie tela. Koloidné striebro je možné užívať preventívne, pretože v našom tele môžu byť skryté mnohé zápalové procesy, ktoré koloidné striebro môže zastaviť.

Zdroj: NANO-TECH

Spôsoby používania:
Roztoky koloidného striebra sa podávajú orálne, miestne, vaginálne, análne, vnútrožilovo, do svalov, k výplachu hrdla, nosa i ako očné a ušné kvapky. Môže byť podávané použitím rozprašovača. Možno ho bezpečne používať v odparovačoch alebo zvlhčovačoch vzduchu pri infekci dýchacích ciest.

Vonkajšie použitie: popáleniny, spálenie kože pri opalovaní, akné, svrbenie kože, opar, kvasinková nákaza, mekké kožné bradavice, obmena pokožky, infekcie uší a nosa, akútny zápal spojiviek, kožné huby, spalničky, kožné zápaly, otvorené rany a zranenia, poštípania hmyzom, lupienka, bradavice.

Vnútorne: Koloidné striebro sa podáva orálne pri liečbe takmer všetkých obtiaží.

Striebro nielenže zabíja organizmy spôsobujúce choroby, ale tiež značnou mierou prispieva k rastu kostí a urýchľuje hojenie kože a poškodenia mäkkých tkanív.

Ponúkané koloidné striebro je vyrobené z 99.999% čistého striebra.

Dávkovanie (v EU nie je určené na vnútorné užívanie): Agentúra Ochrany životného prostredia USA (EPA) uviedla, že denná dávka 325 mikrogramov koloidného striebra je pre ľudský organizmus pri hmotnosti 72 kg netoxická. Pokiaľ je v jednej lyžičke (5 ml) koloidného striebra (koncentrácie 10 PPM) obsiahnutých 50 mikrogramov striebra, môžeme bezpečne užívať 6 lyžičiek denne, ak je naša hmotnosť aspoň 72 kg.

POZOR! naše výrobky majú pribalené aj odmerky na presné dávkovanie.

Doporučený spôsob užívania:
Dospelí:

profylakticky: až 1 lyžička denne (okolo 5 ml)
pri nachladnutí, infekcii, chrípke: 4x denne 1 lyžičku (4x5ml)
u dlhodobých ochorení: 2x denne 1 lyžičku (2x5ml)
pre zvýšenie vitality: 6 lyžiček denne (až 30 ml)
ako prostriedok podporujúci trávenie: pred jedlom cca 1 lyžička (1,5 ml)
tehotné ženy a dojčiace matky po konzultácii s lekárom

Deti:
Polovica dávky pre dospelých.
POZOR! Venujte zvláštnu pozornosť pri dávkovaní u detí mladších než 2 roky. Doporučuje sa používať 1/2 dávky pre dospelých.

Prečisťovanie organizmu:
K prečisteniu organizmu sa doporučuje prejsť 21 dňovú kúru koloidným striebrom. Pre zvýšenie a urýchlenie efektivity sa po dobu trvania kúry nedoporučuje konzumácia mäsa, rýb a vajec, výrobkov chemicky konzervovaných a pochutín (cigarety, alkohol...). V priebehu trvania celej kúry sa doporučuje piť najmenej 1 liter minerálnej vody denne, dôkladne rozžuvať prijímanú stravu a v rámci možností pamätať i na trochu pohybu na čerstvom vzduchu. Doporučuje sa tiež piť srvátku pre obnovu črevnej mikroflóry alebo užívať Acidophilus.
Dávkovanie:
prvých 5 dní je doporučené užiť 5 ml denne (1 lyžička denne)
ďalších 5 dní 10 ml denne (2 lyžičky)
nasledujúcich 5 dní 15 ml (3 lyžičky)
Kúru zakončíme užívaním 20 ml počas 6 dní.


KONTRAINDIKÁCE: POZOR! Neužívať pri precitlivelosti na metalické kovy!

U domácich rastlin postrek rastliny,hlavne miest zasiahnutých chorobami a parazitmy, a pôdy, pridanie niekoľko kvapiek do vody s rezanými kvetmy predlžia ich sviežosť.

Striebro skladujeme na tmavom mieste, mimo zdrojov magnetizmu, ako napr. mobil, TV a podobne.
Tiež sa nesmie brať kovovou lyžičkou. Pri kontakte s kovom totiž striebro oxiduje a stráca svoje vlastnosti. Časový odstup od príjmu vitamínu C po užití striebra je asi pol hodinu - kov s vitamínom C totiž oxiduje a blokuje jeho pozitívne účinky.


Balenie:

Koloidné striebro 10ppm / 300ml + odmerka na presne davkovanie


Recenzie

Napísať recenziu

Koloidne striebro 10ppm / 300ml

Koloidne striebro 10ppm / 300ml

Koloidné striebro

je bezpečné, netoxické, pôsobí ako antibiotikum, pomáha pri rozvoji buniek, nedráždi sliznicu, nevytvára závislosť, neobsahuje voľné radikály, dezinfikuje, nedráždi oči, nereaguje s inými liekmi, posilňuje imunitu organizmu, bezfarebné, bez zápachu

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook