Informace

Najpredávanejšie produkty

 • možnosti platby a doručenia

 • TOPlist
PARASITE Complex DETOX Zväčšiť

PARASITE Complex DETOX

PARASITE Complex DETOX

Nový produkt

Herballmedix

PARASITE Complex DETOX

Človek môže byť hostiteľom viac ako 100 rôznych druhov parazitov, od mikroskopických vírusov, baktérií, červov, kvasiniek či pliesní, až po pásomnicu, ktorá môže narásť viac ako jeden meter. Parazity nie sú iba v hrubom čreve, ako sa väčšina ľudí domnieva, môžu sa nachádzať aj v iných častiach tela.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

18,00 €

Detaily

Človek môže byť hostiteľom viac ako 100 rôznych druhov parazitov, od mikroskopických vírusov, baktérií, červov, kvasiniek či pliesní, až po pásomnicu, ktorá môže narásť viac ako jeden meter. Parazity nie sú iba v hrubom čreve, ako sa väčšina ľudí domnieva, môžu sa nachádzať aj v iných častiach tela, napríklad v pľúcach, pečeni, slezine, žalúdku, svaloch, nosohltane, mozgu, srdci, krvi, koži, urogenitálnom systéme, očiach a pod.

Väčšina infekcií, ktoré sú spôsobené parazitmi, sa vyskytuje v rozvojových krajinách, ale nie sú zriedkavé ani vo vyspelých krajinách, pretože dostať sa do styku s parazitmi je veľmi jednoduché. Najčastejšími zdrojmi infekcie sú: kontaminovaná voda, surové alebo nedostatočne tepelne upravené mäso (aj ryby), zle umyté ovocie a zelenina, kontakt s domácimi zvieratami a ich výkalmi, zlá hygiena a pod.

Najčastejšie príznaky parazitózy:

 • vetry, pocit nadúvania, kŕče v bruchu, svrbenie okolo konečníka (hlavne v noci), častá hnačka alebo zápcha, zapáchajúca stolica, horkosť v ústach, zrýchlený tep, bolesť v okolí pupku
 • zahmlievanie pred očami
 • svrbenie nosa alebo ucha, slinenie počas spánku
 • strata váhy alebo nenásytná chuť do jedla
 • kožné problémy /uhry, vyrážky, vriedky, hrubá koža, pehy, rôzne škvrny na koži, príliš skoré vrásky na tvári/
 • skorá plešatosť, praskliny na pätách, štiepivosť alebo lámavosť nechtov
 • anémia
 • alergia na rôzne typy jedla
 • bolesti kĺbov a svalov
 • porúcha spánku, chronickej únavy
 • porúcha imunitného systému, príznakov podobných chrípke, chronických zápalov mandlí a vedľajšich nosných dutín, polypov
 • nočného pomočovania, chrápania či škrípania zubami.
 • U žien výtoky, zápaly a menštruačné problémy. U detí je bežným parazitom v čreve mrľa detská, ktorá im spôsobuje silné svrbenie okolia konečníka hlavne v noci. Všetky tieto príznaky však môžu mať aj inú príčinu, preto je niekedy ťažké odhaliť, či sú za nimi práve parazity.

  Medzi najčastejšie črevné parazity u ľudí patria mrle (detské a ľudské), hlísty (škrkavky), toxokary (psia alebo mačacia), motolice, pásomnice a pod.

V mnohým prípadoch totiž zrovna parazity znižujú obranyschopnosť a narušujú rovnováhu organizmu. Parazity žijú na úkor hostiteľa, poškodzujú ho, čo sa môže prejaviť až po niekoľkých rokoch.

PARASITE Complex DETOX je špeciálne zostavená bylinná zmes aj z exotických rastlín určená pre detox organizmu od rôznych parazitov a ich vyvojových štádií, zlepšenie celkového zdravia a omladenie organizmu.

Doporučené dávkovanie:

1 tobolka 2x denne zapiť vodou. Neprekročit odporučané denné dávkovanie. V začiatkoch užívania sa môžu vyskytnúť hnačky, bolesti kĺbov, chrbta apod.detoxikačné príznaky, ktoré čoskoro ustúpia.

Doporučuje sa užívať spolu s tinktúrou Orešák /walnut/ alebo tinktúru Trojčátko .

Zloženie: Artemisia absinthium, Caryophyllus aromaticus, Tecome lapacho, Foeniculum vulgare, Vaccinium vitis-idaea,Echinacea purpurea, Silybum marianum, Thymus vulgaris, Salvia officinalis,Cinnamomum cassia, Berberis vulgaris, Glycyrrhiza glabra, Curcuma longa, Zingiber officinale, Armoracia macrocarpa, Quercus robur, Myristica fragrans, Olea europea, Rumex acetosa, Allium sativum, Cucurbita maxima

Balenie: 60 toboliek

Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nenahradzuje pestrú stravu. Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Skladovanie spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby. Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku.

Recenzie

Napísať recenziu

PARASITE Complex DETOX

PARASITE Complex DETOX

PARASITE Complex DETOX

Človek môže byť hostiteľom viac ako 100 rôznych druhov parazitov, od mikroskopických vírusov, baktérií, červov, kvasiniek či pliesní, až po pásomnicu, ktorá môže narásť viac ako jeden meter. Parazity nie sú iba v hrubom čreve, ako sa väčšina ľudí domnieva, môžu sa nachádzať aj v iných častiach tela.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook