Erostimax Zväčšiť

Erostimax

Erostimax

Nový produkt

Herballmedix

Erostimax

je veľmi komplexný a veľmi účinný prírodný prípravok k výraznému zlepšeniu sexuálnych funkcií, plodnosti, podpory erekcie a omladenie organizmu. Zintenzívňuje sexuálny prežitok u obidvoch partnerov.

Viac detailov

1 Položka

Pozor: Posledné kusy na sklade!

10,00 €

Detaily

EroStimax

je špeciálne zostavená bylinná zmes z exotických rastlin určená pre výraznejšie zlepšenie sexuálnych funkcií, plodnosti, podpory erekcie a omladenie organizmu.


Kedy pomáha:

 • zvyšuje sexuálnu aktivitu, zvyšuje libido, zvyšuje hladinu testosterónu, zkvalitňuje a predlžuje erekciu, odstránenie erotických blokád,
 • pri liečbe neplodnosti - u mužov zvyšuje počet, kvalitu a pohyblivosť spermií, u žien zvyšuje schopnosť otehotnenia a dozrievanie vajíčka a tým pomáha k plodnosti
 • pôsobí priaznivo na hormonálnu hladinu u mužov a žien (menštruačné ťažkosti, problémy v menopauze, znížené libido),
 • pôsobí proti stresu a pocitom úzkosti,
 • odstraňuje únavu a pocit celkovej vyčerpanosti,
 • zvyšuje vytrvalosť, odolnosť, koncentráciu, vitalitu a pamäť,
 • zlepšuje metabolizmus tukov, znižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce (prevencia infarktu a mozgovej mŕtvice),
 • pôsobí priaznivo na cievny systém a zlepšuje periferné prekrvenie predovšetkým mozgu a končatín,
 • stabilizuje výkyvy hladiny krvného cukru - veľmi vhodný pre diabetikov,
 • zvyšuje vylučovanie žlči, zlepšuje činnost pečeni a trávenia,
 • zlepšuje funkciu sliznice tráviaceho ústrojenstva a močových ciest,
 • zvyšuje imunitu organizmu,
 • znižuje vypadávanie vlasov a zlepšuje ich kvalitu,
 • brzdí zápalové procesy v pohybovom aparáte,
 • zvyšuje nárast svalovej hmoty a zvyšuje fyzickú výkonnosť - veľmi vhodné pre športovcov,
 • spomaľuje starnutie organizmu.


Adaptogénny účinok

Maca, Panax ginseng, tieto komponenty znižujú negatívny dopad stresových účinkov na organizmus, zlepšujú jeho výdrž a bdelosť, čo sa prejavuje zlepšením nálady a miernym stimulačným účinkom na mozog.Pretože ženšen má velké množstvo účinných liečivých látok je dobrým ochráncom proti civilizačním chorobám (zvýšený krvný tlak, kŕčové žily, hemoroidy, Diabetes melitus, cholesterol, tráviace ťažkosti, chráni před alergiami a podporuje autoimunitné procesy, pomáha při duševných chorobách a degenerácii pamäte...

Afrodiziakálny účinok

Panax ginseng pôsobia priamo afrodiziakálne a zlepšujú psychické procesy priaznivo ovplivňujúce sexualitu a Tribulus terrestris obsahuje sapogeniny, ktoré zasahujú do metabolizmu steroidných látok podieľajúcich sa na zlepšení sexuálnych funkcií organizmu. Obsahuje alkaloid miurapuamín. Je to afrodiziakum s účinkom na mužskú potenciu . Užívanie kotvičníka zemného nemá oproti podobným chemickým prípravkom žiadne vedľajšie účinky. U mužov (starších ako 40 rokov) sa prejavuje najmä zvýšenie hladiny testosterónu až o 30%, zvýšenie záujmu o sexuálny život, zvýšenie objemu svalovej hmoty na úkor tuku, zníženie vnútorného napätia a obnovenie životnej vitality a elánu. U žien (starších ako 40 rokov) je dokázané zvýšenie hladiny hormónu (FSH - folikuly stimulujúci hormón) estradiolu, nárast sexuálnej žiadostivosti, zmiernenie negatívnych klimakterických symptómov, potlačenie nespavosti, napätia, depresie, návaly horúčavy, zmien nálad a podráždenosti, redukcia telesného tuku.

Ovplivnenie činnosti centrálneho nervového systému
Extrakt z Panax ginseng zlepšuje činnosť centrálneho nervového systému a navodzuje lepšiu náladu. Extrakt Ginkgo biloba zlepšuje periférne prekrvenie nielen mozgu, ale tiež končatín a penisu, tým zlepšuje ich výživu a funkciu, čím spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím a predlžuje vek, má pozitívne účinky pri liečbe Parkinsonovej a Alzhaimerovej choroby, lieči impotenciu, má antibakteriálny a antivírusový účinok.

Dávkovanie:
Doporučené dávkovanie je 2krát denne 30 kvapiek (dopoludnia medzi jedlom, večer najlepšie 3 hodiny pred spaním); dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutíny . Pri vyššom dávkovaní sa účinok prípravku zvyšuje. V doporučených dávkach nemá prípravok nežiadúce vedľajšie účinky, pôsobí pozvoľne a prirodzene. Výrobok nie je návykový. Účinok sa pri vyčerpanom organizme viditeľne prejaví už po jednodennej dávke, výrazný účinok sa dosiane po niekoľko týždennom užívaní. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo - i po dobu niekoľkých mesiacov. Po vybratí dvoch balení (regeneračná kúra) účinok prípravku dlhodobo pretrváva. Ak sa ťažkosti znovu objavia, je vhodné regeneračnú kúru zopakovať.

Zloženie: Ginkgo biloba L., Panax ginseng C. A. Mey L., Tribulus terrestris L., Ptychopetalum olacoides L., Maca - Lepidium meyenii L.


Balenie: 30 ml

Upozornenie:
Doplnok výživy. Nieje určené pre deti a mladistvých do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok môže znižovať krevný tlak. Osoby s poruchou krvnej zrážanlivosti a osoby s iným závažným ochorením by mali užívanie prípravku konzultovať s lékárom.

Upozornenie pre diabetikov: prípravok môže znižovať hladinu krvného cukru v krvi.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook