Hloh - tinktúra /Crataegus laevigata/ Zväčšiť

Hloh - tinktúra /Crataegus laevigata/

hloh tinktura

Nový produkt

Herballmedix

Tinktúra Hloh

priaznivo ovplyvňuje činnosť srdca, pôsobí proti srdečnej arytmií, tachykardií. Upravuje krvný tlak, rozširuje cievy. Používa sa ako prevencia ischemickej choroby srdca, najmä v synergii s tinktúrou s bylinkou srdcovník obyčajný (Lenurus cardiaca). Upokojuje pri nervovom podráždení, nespavosti, migréne, neuróze a búšení srdca.

Viac detailov

2 položky

Pozor: Posledné kusy na sklade!

5,50 €

Detaily

Hloh

priaznivo ovplyvňuje činnosť srdca, pôsobí proti srdečnej arytmií, tachykardií. Upravuje krvný tlak, rozširuje cievy. Používa sa ako prevencia ischemickej choroby srdca, najmä v synergii s tinktúrou s bylinkou srdcovník obyčajný (Lenurus cardiaca).Upokojuje pri nervovom podráždení, nespavosti, migréne, neuróze a búšení srdca.

Uplatnenie: Hloh zvyšuje prietok krvi v koronárnych cievach, podporuje sťahy myokardu a znižuje odolnosť krvných vlásočníc. Pri vysokých dávkach sa prejavujú mierne sedatívne účinky. Hloh sa odporúča na úpravu stavov nervozity a mierne poruchy spánku, ale aj predráždené srdce (aretizmus, tachykardia, búšenie srdca). Posilňuje srdcový sval a znižuje krvný tlak.

Upokojuje pri nervovom podráždení, nespavosti, migréne, neuróze a búšení srdca. Ľudia s ľahšími srdcovými ochoreniami môžu hloh užívať, avšak u každého srdcového ochorenia je vždy potrebné lekárskeho vyšetrenia pre prípad nutnosti užívať lieky. Zvýšená opatrnosť je potrebná pri súčasnom užívaní liekov na srdcovú nedostatočnosť.

Hloh sa môže užívať po prekonanom infarkte myokardu, pretože uľahčuje zásobovanie srdcového svalu krvou a regeneruje cievy. Upokojuje srdcovú neurózu, znižuje opuchy srdcového aj obličkového pôvodu, tlmí a harmonizuje srdcové arytmie. V niektorých prípadoch pozitívne ovplyvňuje klimakterické ťažkosti a závraty.

Dávkovanie: Obvyklá dávka je 20 až 30 kvapiek 3 až 5 krát denne. Ako prevencia sa používa v dávke okolo 15 kvapiek 2 až 3 krát denne. Užívať priamo na lyžičku alebo do malého množstva vody. Potom sa podrží v ústach a po 20 s až 30 s sa prehltne. Pitný režim pokračuje asi po pol hodine.

Zloženie: Hloh obyčajný /Crataegus laevigat/, etylalkohol 40 %

Upozornenie: Neprekračujte dennú odporučenú dávku. Predávkovanie môže spôsobiť výrazné zníženie tlaku a spomalenie činnosti srdca. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti. Ukladať mimo dosahu detí.

Balenie: 30 ml

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote 10 až 25 °C, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook